"> Bahçe İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Bahçe İlaçlama

Böcekler hem kapalı alanların hem de açık alanların en büyük sorunları arasında yer alıyor. Kapalı alanlarda meydana getirdikleri zararları açık alanlarda da fazlası ile ortaya çıkarabiliyorlar. Bahçe ve tarla gibi alanlarda türeyen bu böcekler hem bahçede bulunan bitkilere zarar verirken hem de kişilerin bu alanlarda keyif yapmalarına engel oluyorlar. Ancak bu alanlarda da böceklerden kurtulmanın son derece etkili yöntemleri bulunuyor. Böcek ilaçlama hizmeti alarak bahçelerinizde bulunan tüm böceklerden kurtulma imkânı bulabilirsiniz. Fakat bahçe ortamlarında bulunan böcekler için yapılan ilaçlama iç mekânlarda yapılanlardan daha farklı gerçekleştiriliyor. Firmamızın da sunmuş olduğu bu hizmetler kapsamında mevsim şartları, havadaki rüzgârın durumu ve bitkilerin zarar görme riskleri gibi birçok detayın göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Bahçe İlaçlama Hizmeti

Parklarda ve bahçelerde vermiş olduğumuz bahçe ilaçlama hizmeti sayesinde açık alanlarda da küçük zararlılardan kurtulabilme imkânı buluyorsunuz. Bahçelerde bulunan danaburnu, örümcek, karınca, kurtçuk gibi zararlılar bitkilerin zamanla büyümesine engel olur. Bitkilerin ve ağaçların veriminin düşmemesi için de bitkilere zarar vermeyen kimyasallar ile belirli periyotlarda ilaçlama hizmeti yapılması gerekir. Özellikle bahçelerde ilkbahar aylarında böceklerin harekete geçmesi bahçeler için ciddi oranda bir tehdit meydana getirmektedir. Sebze, çiçek ya da meyve bahçelerinin bu zararlılardan korunması için de firmamız son derece detaylı şekilde ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bahçe İlaçlama YöntemleriBahçe ilaçlama firmamız bahçede bulunan bitkilerin türüne göre kimyasal seçimine önem veriyor. Uygulanan ilacın toprak kalitesini düşürmemesine ve bitkilerin zarar görmemesine özellikle dikkat ediliyor. Özellikle duvar diplerinin ve böceklerin yuvalama yapabilecekleri yerlerin ilaçlanmasına bilhassa özen gösterilmektedir. Haşere ve böcek türlerinin tespiti yapılmadan da kimyasal seçimi yapılmıyor. Sıvı, jel, kokulu, kokusuz gibi yöntemler yanında fare istasyon düzeneklerine kadar birçok yönteme başvurulmaktadır. Bahçe ilaçlama yöntemlerinin mutlaka yeni nesil teknikler olmasına özen gösteriyoruz. Böylece hem kişilerin sağlığı tehdit altına girmezken hem de bahçeleriniz zararlılardan arınmış oluyor. Bahçelerde bulunan zararlılar konusunda profesyonel destek almak isterseniz her zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve hizmet için kayıt bırakabilirsiniz.

Bahçe İlaçlama 

Bahçe ilaçlaması ev alanı dışında yapılan ilaçlama şeklidir. Doğal olarak evde kullanılan ilaçlama yöntemlerinden farklı bir şekilde yöntem kullanılır. Çünkü açık havada yapılacak ilaçlamada birçok koşula dikkat edilmesi gerekiyor. Bu koşullar hava sıcaklığı, havanın rüzgarlı olup olmaması, kullanılan ilacın niteliği bitkilere ya da hayvanlara zarar verme ihtimali gibi daha birçok kriter ön plandadır. Bahçe ya da bitki ilaçlamasından önce önlemlerinizi nasıl alırsınız bunu söyleyelim. Bitkilerinizi ektiğiniz toprağın sağlıklı olduğuna dikkat edin. Organik olması çok önemlidir. Bahçenizdeki fazlalık olan çalı gruplarından kurtulun. Bahçenizi damla sulama yöntemleri ile sulayın. Fakat hala ilaçlamaya ihtiyaç duyuluyorsa bahçe ilaçlama firmamız ile iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Bahçe İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Bahçeli bir evde oturuyorsanız en az eviniz kadar bahçenizde önemlidir. Çünkü bahçenizin temiz olması evinizin de temiz olduğu anlamına gelir. Bahçenizde oluşan herhangi bir sorun doğrudan evinizi etkileyecektir. Bu yüzden kendi yöntemleriniz ile halledilemeyecek şekilde büyüdüyse problemler profesyonel olarak bahçe ilaçlama hizmeti veren firmamızdan yardım alabileceksiniz. Bitki ve hayvanların olduğu bu ortam göz önüne alınarak ona uygun ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bahçede oyun oynayan çocuklar için de tehdit oluşturan zararlı böceklerden uygun ilaçlama yöntemleri ile tecrübeli ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bahçenizi ihmal etmeyin insan sağlığı için bahçe bakımı çok önemlidir. Doğru ilaçlama yöntemi evinizi böcek istilasından kurtarır.

Bahçe ilaçlamasının Aşamaları

Doğru yöntem ve teknikler ile bahçe ilaçlama sayesinde böcek ve haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Bahçe ilaçlama esnasında firma olarak haşere türündeki canlılar dışında diğer hayvanlara zarar vermemeye özen göstermeye çalışıyoruz. Ekibimizdeki personeller maske takarak ilaçlama yapılacak alan boşaltılarak uygulamaya başlanılıyor. Çok fazla haşere bulundurduğu için bahçeler periyodik olarak ilaçlanması gerekir. Ekili dikili olan alanlara zarar vermeden dikkatli bir şekilde işlem tamamlanıyor. Böcek ilaçlama firması olarak en ufak alandan en geniş alanlara kadar pek çok ortamda en nitelikli ilaçlama hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bizlere ihtiyacınız olduğu zaman kolay bir şekilde ulaşarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.