"> Bayrampaşa Böcek İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama| 7/24 Hizmet Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Böcekler çoğu zaman insan sağlığına zarar veren ve tabi ki kimsenin hoşlanmadığı canlılardır. Öyle ki pek çok kişide böcek bir çeşit fobidir ve inanılmaz korku yaşayan insanlar vardır. Böcekler insanları ısırarak sarılık, tifo ve zehirlenme gibi hastalıklara neden olabilmektedirler. Bu hastalıklar çoğu zaman ölümle de sonuçlanabiliyor. Bu nedenle en iyi yöntem böcek ilaçlama yaptırarak bu canlılardan kurtulmaktır. Bizler de Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak müşterilerimizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Böcek ilaçları ziraat alanında da kullanılmaktadır ve birçoğu farklı alanlarda kullanılır. Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onay almış ilaçlardır ve kesinlikle insan sağlığına zararı bulunmaz. Bu nedenle rahatlıkla yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Ancak ilaçlama yapılırken öncelikle kişinin kurtulmak istediği böcek türü saptanmalı ve buna uygun ilaç hazırlanmalıdır. Çünkü her ilaç her böceğe etki etmez ve böceğe göre ilaç hazırlamak gerekir. Bizler de talebinize uygun bir şekilde %100 etkili ilaçlar hazırlayarak uzun süreli olarak bu parazitlerden kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Böcek İlaçlama Teknikleri

Böcek ilaçlama teknikleri 5 farklı çeşitte incelenmektedir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıcak sisleme ile ilaçlama, soğuk sisleme ile ilaçlama ve jel tarzı ilaçlama yöntemleri böcek ilaçlama yöntemleri arasındadır. Kokulu böcek ilaçlama yapılırken kapalı ortamlarda camları açık tutarak biraz serilmemesi beklenmektedir. Aksi taktirde ciddi hasarlar meydana gelebilir. Kokusuz ilaç yöntemi de çok sık tercih edilen bir hizmettir.

Sıcak sisleme böcek ilaçlama yönteminde mazot ve yağda eriyen bir madde kullanılır. Nehirlerde, göllerde, samanlık ve ahırlarda daha sık tercih edilir. Yüksek potansiyele sahip sürekli üreyen böcek türlerinde soğuk sisleme yöntem kullanılır. Jel yöntemi ise restoran ve kafe tazı yerlerde kullanılır. Tamamen zararsız ve son derece etkili olan bu yöntemler firmamızda kullanılmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyat Aralığı

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak oldukça uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz. Ancak fiyatlarımız ilaçlama tekniğine göre ve adres büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.