"> Beşiktaş Böcek İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Beşiktaş Böcek ilaçlama Firması

Beşiktaş ilçesinde edindiğimiz tecrübelerimizle en çok karşılaştığımız bazı haşere karşımıza çıkan haşere türlerinin bilimsel ve karakteristik özelliklerini kıyaslayarak ilçede en çok karşılaştığımız haşere/böcek ve fareler ile sebeplerini ortaya koymaya çalışacağız. İlçenin sahip olduğu coğrafi özellikler ve nüfus yapısı, bu sebepleri açıklarken bizlere yardımcı olacaktır.

Beşiktaş ilçesi coğrafi olarak İstanbul boğazı kenarında denize kıyısı olan, ilçe içinde doğal tabiat parklara sahip ve binaların bulunduğu yaşam alanlarında da doğal bitki örtüsünün kısmen devam ettiği bir ilçedir. Aynı zamanda tam bir kent görünümüne sahip Beşiktaş ilçesi tarihi ve çok yoğun bir ilçedir. Nüfus olarak yoğun insan yaşantısına sahip ilçede, sahip olduğu tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri sebebiyle anlık olarak çok fazla misafire ve turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Beşiktaş Böcek ilaçlama da En Çok Hangi haşere Türlerine Rastlanır?

Tüm bu özellikleri ve karşılaştığımız vakaları göz önüne aldığımızda Hamam böceği haşeresi sık olarak karşımıza problem olarak çıkmaktadır. Özellikle Beşiktaş ilçesi sahil yerleşkelerinde ilçenin liman olma özelliği ile sebebiyle şark/oryantal hamam böceği ile daha sık karşılaşmaktayız. Bu hamam böceği türü özellikle liman bölgeleri ve denize kıyısı olan alanlarda sık olarak görülmektedir. Fakat en yaygın görülen tür alman hamam böceği türüdür. Genellikle kapalı mekan hamam böceği olarak ta adlandırılan alman hamam böcekleri su, besin ve sıcaklığın olduğu her ortamda görülebilirler. Aynı zamanda el valizleri, eşyalar ve nakliye vasıtaları ile de taşınarak kendilerine yeni mekanlar buldukları kanıtlanmıştır. Böceklerin ilaçlama yöntemleri ve dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili böcek ilaçlama yazımızı okuyabilirsiniz.

Beşiktaş haşere ilaçlama

Beşiktaş ilçesinde en çok karşılaştığımız diğer sorun ise kemirgenlerdir. Açık alan ve doğal yaşam alanlarına sahip bölgelerde daha çok görülen kemirgen/fare gibi canlılar yuvalarını dış alanlarda korunaklı ve besin maddelerine, su erişimine yakın yerlere yaparlar. Beşiktaş ta genel itibari ile fare/kemirgen vakasına ve verdikleri maddi zararlarla sıklıkla karşılaşmaktayız. Beşiktaş ilçesinde fare/kemirgen mücadelesinin uzman ekipler tarafından yapılmasını savunuyoruz çünkü ilçede bir çok sokak hayvanı ve evcil hayvan bulunmaktadır. Başıboş ve kontrolsüz bir şekilde kullanılan fare zehirleri diğer canlılara da zarar verme potansiyeline sahiptir.

Mevsimsel olmakla birlikte ilçede müstakil ve doğal alanlara yakın yapılarda akrep problemi ile özellikle yaz ayları dönemlerinde sıklıkla karşılaşmaktayız. Akrep tamamen vahşi yaşam canlısı olmakla birlikte yaşam alanlarımıza sıcaktan korunmak ve kolay besin bulabilmek amacıyla yönelirler.

Beşiktaş böcek ilaçlama servisi, Beşiktaş Böcek ilaçlama için Neden 3E İlaçlama

Beşiktaş ilçesinde işletmeleriniz ve daireleriniz için böcek/haşere ilaçlama, fare/kemirgen ile mücadelesinde sizlere tam kapsamlı profesyonel destek sunuyoruz. Tüm merak ettikleriniz ve keşif faaliyeti hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bunun yanında talep edeceğiniz ilaçlama ve kontrol hizmetlerimizi uygun fiyat ve memnuniyet garantisi çerçevesinde sizlere sunmaktayız.