"> Fatih Böcek İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Fatih Böcek ilaçlama

Fatih ilçesinde en çok sorun yaşadığımız haşereleri bilimsel verilerle incelerken ilçenin sahip olduğu coğrafi yapı, nüfus, iklim gibi özelliklerini ele alarak başlayacağız. 20 yıldan fazla sürede Fatih ilçesinde edindiğimiz tecrübelerimizi ve karşılaştığımız vakalardan edindiğimiz tecrübelerle birleştirerek en çok karşılaştığımız haşere/böcekleri nedenleriyle ortaya koyarak bu durumun bir tesadüf veya herhangi olağan bir durum olmadığını da sizlere açıklamış olacağız. fatih böcek ilaçlama

Fatih ilçesi İstanbul şehrinin yüzölçümüne göre en yoğun ilçelerinden biridir. İlçenin kent yapısı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Avrupa yakasında Marmara denizi-İstanbul boğazı-Haliç arasında bir yarım ada görünümüne sahiptir. İstanbul şehrinin Bizans ve Osmanlı dönemi zamanındaki temsil ettiği bölge tam olarak günümüzdeki Fatih ilçesidir. İklim olarak Karadeniz ve Akdeniz iklimlerinin tam kesişimin de olan bölgede yazlar sıcak ve nemli, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. İlçe nüfus olarak olarak İstanbul’un en yoğun ilçelerinden biridir. Asıl yoğunluğu oluşturan unsur ise Fatih ilçesinin sahip olduğu turizm değeri sayesinde anlık nüfus yoğunluğu ile inanılmaz bir hareketliliğe sahiptir. Fatih ilçesinin sahip olduğu tüm bu özellikler karşılaştığımız haşere sebeplerini açıklarken çok faydalı olacaktır. Fatih böcek ilaçlama

Fatih Belediyesi Böcek ilaçlama şirketi, EN ÇOK KARŞILAŞILAN 4 HAŞERE

Fatih ilçesinde en çok karşılaşılan haşere/böcek türü hamamböcekleridir. Özellikle alman hamam böceği kapalı mekan hamam böceği olarak ta anılmaktadır. İlçenin çok eski dönemden itibaren kent yapısına sahip olması ilçede hamamböceği ekosistemi oluşturmuştur. Aynı zamanda bu hamamböceği el valizlerinde, eşyalarda nakliye yoluyla kolaylıkla taşınabilmektedir. İlçenin turist yoğunluğu ve malzeme sevkiyatı hareketliliği çok fazla olduğu için bu haşere/böcekler sürekli olarak ilçeyi tehdit etmektedir. İlçenin sahip olduğu liman şehir yapısı nedeniyle sahile yakın yerlerde şark/oryantal hamamböceği vardır. Bu hamamböceği türü doğal yaşama çok uyumlu olmakla birlikte liman ve deniz kenarı gibi yerleşkelerde çok sık görülmektedir.

Fatih ilçesinde özellikle işletmeler için büyük tehdit oluşturan Fare/kemirgen problemi vardır. Sebebi koku duyusu çok gelişmiş olan bu canlılar Fatih ilçesindeki gıda sektörünün gelişmiş olması sebebiyle ilçeye çekilmektedir. Barınma alanı olarak kanalizasyon alanlarını tercih eden ve lağım fareleri olarak adlandırılan bu canlılar önlem alınması gereken haşere/kemirgen türüne girmektedirler.

Tahtakurusu ilçede çok sık karşılaşılan haşere/böcek türü arasındadır. Kan emerek beslenen bu canlılar özellikle evlerde ve konaklama imkanı sunan yerlerde tehdit olarak karşımıza çıkmaktadır. Yataklara eşyalara mobilyalara tutunabilen bu haşere/böcekler hayatımızı kabusa çevirebilirler.

Fatih İlçesinde Neden 3E İlaçlama ?

İstanbul Fatih ilçesinde karşılaşabileceğiniz tüm haşere/kemirgen problemlerinizde profesyonel hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm taleplerinize uygun fiyat ve memnuniyet garantisi çevresinde hizmet vermeye hazırız.

Pire ilaçlama ve fare ilaçlama çözümleri ile ilgili en çok ihtiyaç duyan ilçeler ;
Bahçelievler böcek ilaçlama
üsküdar böcek ilaçlama
Kadıköy böcek ilaçlama
Beşiktaş böcek ilaçlama
Sarıyer böcek ilaçlama