"> Hamam Böceği İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri apartman dairelerinden müstakil evlere kadar birçok yerde bulunabilen canlılardır. Farklı boyutlarda olan bu böcekler gözle görülebilen ve her türlü yaşam alanında gezebilen zararlılardır. Özellikle tuvalet ve klozet gibi alanlarda gezen bu canlılar daha sonra uyku ve yemek alanlarınıza gelerek sağlık açısından büyük bir sorun teşkil ediyor. Hamam böceklerinin ilaçlanması için ise bu alanda hizmet veren birçok firma veriyor. Hamam böceği ilaçlama firmalarının vermiş olduğu bu hizmetler sayesinde böceklerden kurtulmak mümkün oluyor. Firmamız bu alanda son derece profesyonel hizmetler sunan başarılı firmalar arasında yer alıyor. Standartlarımız son derece yüksek olup ilaçlama konusunda yeni nesil hizmetler gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Hamam Böceği İlaçlamanın Önemi

Hamam böcekleri son derece zararlı canlılardır. Özellikle kişiler uyku sırasında bu böceklerin üstlerinde gezindiklerini fark edemeyebilirler. Bazen mutfak dolaplarında ya da çalışma alanlarınızda da gezebilir ve sağlığınızı büyük oranda riske atabilirsiniz. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için de mümkün olduğunca ilaçlama hizmetine önem vermek gerekiyor. Hamam böceği ilaçlama hizmetlerimiz sırasında böceklerin yuvalama yapabilecekleri her alan titizlikle ilaçlanıyor. İlaçlama hizmetinin son derece yüksek standartlarda olması sayesinde tüm yıl boyunca bu böceklerden kurtulma imkânı bulacaksınız. İlaçlama yalnızca ortamdaki böceklerin yok edilmesine yönelik bir uygulama değildir. Aynı zamanda uzun bir süre bu böceklerin mekânlarınıza yaklaşmasına da engel olacak bir uygulamadır.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemlerimiz arasında son derece farklı teknikler bulunuyor. Bu teknikler arasında şunlar sayılabilir:

  • Sprey uygulama,
  • Kokulu hamam böceği ilaçlama yöntemi,
  • Kokusuz hamam böceği ilaçlama yöntemi,
  • Kalıcı etkili ilaçlama

Bu yöntemler sayesinde hem iş yerlerinde hem de evlerde bulunan tüm hamam böceklerinden kısa sürede kurtulabilme imkânı sunuyoruz. Aynı zamanda bu hizmeti verdiğimiz alanlar içerisinde geniş bir skala bulunuyor. Evlerin mutfak, oturma ve salon odaları, banyo ve tuvalet, teras ve bahçeler en fazla özen gösterilen alanlardır. İş yerleri, restoranlar, fabrikalar, avm ve ufak çaplı mağazalar, kafeler bu hizmetlerimizden yararlanılabilen alanlar arasında yer alıyor. Dilediğiniz zaman bizlerden ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama

Böcek türleri içerisinde en inatçı olan, hızlı hareket eden ve çabuk çoğalan böceklerden biri hamam böceğidir. Bulundukları alanı çabuk istila eden bu canlılar, bulundukları ortamda yer alan her eşyanın, mobilyanın, elbiselerin, gıda eşyaları, yataklar olmak üzere her yerin içinden çıkabilmektedirler. Kablo kanalları, süpürgelikler, kalorifer tesisatı, elektronik cihazların aksamları gibi her alanın kontrol edilerek larva tespit işleminin yapılması gerekmektedir. Hamam böceği ilaçlama profesyonellik isteyen, uygun ilaçlar ve etkili teknik yöntemler kullanılmasını gerektiren bir iştir.

 

Hamam Böceği Türleri

Hamam böcekleri kendi içerisinde farklı yapısal özellikler ve davranış gösteren türleri bulunmaktadır. Her bir türün popülasyonu, üremesi farklılık göstermektedir. Hamam böceği ilaçlama işlemi yapılırken bu konuda bilgi sahibi olan, bilgili ve tecrübeli bir firma tarafından yapılması kalıcı çözüm için esastır. Hamam böceklerinin bulunacağı her detaya bakılarak yerleri tespit edilmeli ve özellikle üreme alanları, barınma yerleri ve gizlenme noktalarının tespiti çok önemlidir. Yaklaşık 4500 tür hamam böceği bulunmaktadır. Hamam böcekleri içerisinde en zararlı türleri oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve alman hamam böceği olarak isimlendirilen türlerdir.

 

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceklerine karşı en etkili mücadele yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamanın da kokulu ve kokusuz olanları bulunmaktadır. Genel olarak uygulamalarda kokusuz sıvı ilaçlama tercih edilmektedir. Böcek türüne göre ilaç belirlendikten sonra belirlenen miktarlardaki ilaçlar su ile karıştırılarak pompa yardımıyla hamam böceklerinin bulundukları yerlere spreyleme işlemi uygulanır. Özellikle üreme yerleri, yiyecek buldukları alanlar ve hareket alanları ilaçlanır.  Diğer bir yöntem ise jel ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemde kullanılan jel; yarık, çatlak gibi yerler ya da dar kesitli alanlar ile hamam böceklerin yumurtalarını bıraktıkları üredikleri yerlere bırakılan, hamam böcekleri tarafından sevilen bir yiyecek olduğundan, bu jeli yiyen ve sonradan larvadan çıkan böceklerde yediklerinden zehirlenerek ölürler. Firmamız, hamam böceği ilaçlama işleminde orijinal, sertifikalı ilaçları kullanır, garantili ve bilimsel yöntemlerle çözüm sunmaktadır. % 100 etkili ilaçlar kullanarak hamam böceği sorununa köklü ve kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.