"> Hizmetlerimiz | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Hizmetlerimiz -- Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Böcek İlaçlama

Doğada insanlar dışında ekolojik denge açısından farklı canlı türleri de bulunur. Bu canlı türleri arasında böcek ve haşere denilen küçük canlılar hemen her yerde karşımıza çıkıyorlar. Bu canlılar genelde insanların yaşam alanlarını işgal etmeye başlayınca haşerelerle mücadele başlar ve böcekleri yok etmek için uygulanan yöntemlere böcek ilaçlama diyoruz.  Böcekler mikrop ve bakteri yaydıklarından dolayı insan sağlığını olumsuz manada etkilerler. Bu nedenle kalıcı çözümler ile müdahale etmek gerekir. Böceklerin varlığı her zaman insanları rahatsız etmiştir. Bu sebeple her zaman böcekle mücadele edilmiştir. Fakat günümüzde başarılı böcek ilaçlama firmalarının varlığı insanlara büyük kolaylıklar sağlamıştır. Çünkü hazırlanan etkili ilaçlamalar ile sağlık yaşam alanları oluşur.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcekler ev, iş yeri, bahçe, tarla gibi pek çok alanda varlıklarını sürdürürler. Özellikle evlerde barınması insanlarda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur. Çünkü böcekler daha çok birbirlerini yiyerek ve etraftaki pisliklerden beslenerek yaşarlar. Bu nedenle geçtikleri her alanda bakteri oluşmasına neden olurlar. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak evlerinize gelerek en etkin yöntemlerle ev ilaçlama hizmeti sunarak böcekleri yok ediyoruz. Yapılan dezenfeksiyon işlemleri ile sizlere sağlıklı hayatlar sunuyoruz. Haşere ilaçlama uzmanlık isteyen bir konudur. Ev ilaçlamanın dışında bahçe ilaçlama hizmeti de veriyoruz. Özellikle bahçelerde bulunan kemirgen fare ile mücadele ediyoruz. Çünkü fareler bahçede oynamak isteyen küçük çocuklara hastalık bulaştırabilir. Böyle durumlara imkân tanımayan firmamız fare ilaçlama teknikleri ile tüm fareleri ortadan kaldırıyor. Kullandığımız yöntemler arasında kokusuz, kokulu, jel, toz ilaçlama yöntemlerini kullanıyoruz.

Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu ilaçlar içeriğindeki keskin kokular nedeniyle kullanıldıkları tüm alanlarda kesin sonuçlar verir. Kendilerine yaşam alanı oluşturan tüm haşereleri yok eder. Kokulu ilaçlar ölmesi en zor böceklerde bile kesin sonuçlar verir. Akrep gibi zararlı böcekler için bile başarılı bir netice verir. Akrep ilaçlama işlemi sırasında kesinlikle kokulu ilaçlar kullanılmalıdır. Kokulu ilaçlama sırasında ilaçlama yapacak kişilerin dikkatli olması ve ilacı kesinlikle solumaması gerekir. Bu sebeple alanında başarılı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir firmadan destek almak gerekir. Firmamız bu konuda oldukça tecrübeli ve uzmandır. Kullandığımız kokulu ilaçlar hem haşereler hem de diğer canlılar üzerinde etkilidir.

Jel ilaçlama Tekniklerinden Yararlanmak

Jel ilaçlar daha çok böceklerin yoğunlukta olduğu bölgelere bırakılır. Jel ilaçlar daha çok hamam böceği ilaçlama ve tahtakurusu ilaçlama işlemleri sırasında tercih edilir. Özellikle hamam böcekleri bu jel ilaçları yedikten sonra yuvalarına dönerler. Burada diğer hamam böcekleri ilaç yiyen böceği yerler ve bu bir döngü içerisinde devam eder. Böylece hamam böcekleri tamamen yok olurlar. Jel ilaçlama kokusuz olduğu için evdeki insanlara zarar vermez. Fakat çocukların ulaşabileceği alanlarda kullanmak uygun değildir. Ayrıca etkisini gösterdikten sonra ilaçlanan tüm alanlar iyice temizlenmelidir ve ilacın etkisi kırılmalıdır. Tahtakurusu ilaçlama yöntemi ile evinizin birçok yeri daha hijyenik hale gelecektir.

 

Tecrübeli Firmadan Yardım Almanın Önemi

Böcek ilaçlama konusunda alanında başarılı ve uzman bir firmadan destek almak her zaman büyük bir avantajdır. Çünkü gelen yetkili kişiler böceklerin türüne özgü kesin sonuçlar veren ilaçlar kullanırlar. Ayrıca gelen kişiler ilaçlama esnasında kullanılacak donanımlı malzemeler ile gelirler. Böylece sorunsuz ve başarılı bir ilaçlama işlemi gerçekleşir. Firma olarak elimizde bulundurduğumuz belge gereği kimi zaman zararlı haşere dediğimiz böceklere karşı fümigasyon yöntemleri kullanarak da son veriyoruz. Burada kullandığımız etkili kimyasallar bu haşereleri tamamen yok ediyor. Bunun dışında pire ilaçlama işlemlerinde de kalıcı sonuçlar elde ediyoruz. Arı ilaçlama işlemlerimiz de yine firmamızın sunmuş olduğu detaylı hizmetler arasındadır.