"> Kalorifer Böceği İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Kalorifer Böceği İlaçlama 

Günümüzde en yaygın olan hamam böceği türü olan kalorifer böceği evler, apartmanlar, restoranlar, oteller, gıda işletmeleri gibi birçok farklı alanda bulunmaktadır. Firmamız Kalorifer Böceği İlaçlama uygun teknikler ile kalıcı çözümler sunmaktadır. Bu böcek türü için yapılan yanlış bir ilaçlama tekniği böceğin daha çok sayısını arttırmaktan başka bir şey sağlamaz. Genellikle yaşam alanları mutfak ve banyodur. Bu alanlarda daha yaygın şekilde görülüyor. Sıcağı ve nemi seven bu böcekler aklınıza gelebilecek her yerden gelebilir. Bu nedenle de bu böcekler için kaliteli bir ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Kalorifer Böceğinin Zararı

Mutfağınızdaki çeşitli gıdaları etki altına alan kalorifer böcekleri gıdanın lezzetini etkileyecek kokular üretirler. Hamamböceği istilaları çok fazla olduğunda bu salgılar yaşam alanınızda genel bir kokuya sebep olur. Kalorifer böceği ölüsünde bakteri ve virüs içeren organizmalar bulunuyor. Bu da bulundukları ortam ile temasa geçen insanları çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir. Kalorifer böceği dışkıları ve dökme derileri cilt döküntüleri sulanmış gözler hapşırma alerjik reaksiyonlar astıma sebep olabilir. Bu gibi kalorifer böceği zararlarının önüne geçebilmek için kalorifer böceği ilaçlama firmalarından yardım alarak kalıcı çözümlere kavuşmamız gerekiyor.

Kalorifer Böceğinin Gelişini Engellemek

Aklınıza gelebilecek her yerden türeyen bu böcekler ile mücadele etmek ciddi bir sorunun önüne geçmeyi sağlamaktadır. Önlemin başında kırıntıları ya da döküntü gıdaları temizlemelisiniz. Tezgâh üstünde kirli bulaşıkları bırakmayınız. Kraker, kurabiye, un ve şeker ekmek gibi öğeleri hava geçirmez kapalı kaplarda saklayın. Çöplerinizi stabil olarak sıkıca kapatılan bir kaba boşaltın. Çatlak ve kırık olan boruların mutlaka izolasyonu yapılmalıdır. Bütün önlemlere rağmen istilaya maruz kaldıysanız alanında profesyonel olan bir kalorifer böceği ilaçlama firmasından yardım alabilirsiniz.