"> Ev İlaçlama | 3E Böcek İlaçlama | 7/24 Hizmet | %100 Çözüm Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Ev İlaçlama

Evler herkesin en önemli birinci yaşam alanlarıdır.  Dolayısı ile bu alanların insan sağlığına uygun temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Ancak bazen evlerinizi istenmeyen misafir ziyaret eder ve kendine barınarak ederek, çoğalmaya başlarlar. Bunlar böcek fare, haşere bit, pire vs. mikrop ve bakteri yayan zararlı canlılardır. Bu istenmeyen misafirlerde hayatınızı riske atmak istemiyorsanız ev ilaçlama hizmetleri tercih etmelisiniz.

Ev İlaçlama İçin Uygun Mevsim Hangisi?

Ev İlaçlama genellikle bahar aylarının ilk ayları ile yaz ayalarının sonuna doğru olacak şekilde yılda en fazla iki kere yapılması gerekir. Aslında ilaçlama yılın her mevsiminde yapılabilir. Kış aylarında yaşam alanlarınızın sıcak hale gelmesi böcekler için uygun olur. Bu nedenle kış aylarında da ilaçlama yaptırılmasında herhangi bir kısıtlamam bulunmamaktadır. Yaz aylarında böcek ve haşereler daha çok olduğundan dolayı bazı kimseler bu düşünce ile yola çıkarak ev ilaçlama mevsimini yaz ve bahar ayları olduğunu düşünmektedir.

Ev ilaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama şirketleri tarafından hazırlanan çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanılarak gerçekleşmektedir.  Bireysel olarak da gerçekleştirebilirsiniz.  Lakin bilinçsizce yapabileceğinizi ilaçlama işlemleri çoğu zaman haşere ve kemirgen ilcalara karşı bağışıklık kazandırabiliyor ve   bunlara karşı mücadelenizi daha güç duruma sokabiliyor.

Ev İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Ev ilaçlama işlemleri birkaç şekilde yapılabilir. Hangi haşere ya da hangi böceğe hangi ilaçlama yönteminin etkili olacağı belirlendikten sonra yapılan ev ilaçlama işlemleri %100 etkili olmaktadır.  Günümüzde en ç ok kullanılan ev ilaçlama yöntemleri Kokulu sıvı İlaçlama, Kokusuz Sıvı ilaçlama, Kokusuz sıvı ilaçlama yöntemlerdir.

En Etkili İlaçlama Yöntemi, Hangisidir?

Yukarıdaki bahsettiğimiz ilaçlama yöntemlerinden en kısada ve en etkili sonuç veren kokusuz jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama da ilacı yiyen böcek ölür ve diğer böceklerde bunu yer ve   ölü böcek zehirli olacağı için o böceklerde ölür.  Zincirleme olarak devam eden kokusuz jel ilaçlama işlemleri kısa sürede etkili ve garantili çözümler sunmaktadır. Bu konuda bilgi almak ve ev ilaçlatmak için   kurumsal firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ev İlaçlama

Kimse evinde böcek olsun istemez. Ama bazen bu böcek oluşumuna ne kadar önlem alsanız alın engel olamazsınız. Hatta bazen öyle  inatçı böcekler evinize gelir yerleşir ki aklınız şaşar. Öyle bir iki tane gördüm gibi  dersiniz haftasına kalmadan o bir iki tane böcek kısa sürede çoğalır. Sadece böyle emri vaki bir şekilde  gelmekle kalmaz yediğinize içtiğinize hatta yattığınız yere kadar her şeyinize ortak olurlar.

Bunların yanında evinizde sayıca az ama etkisi fazla olan zehirli böceklerde bulunabilir. İşte bu böceklerle alanında uzman böcekleri tanıyan hangi ilaçların onları yok edeceğini bilen kişilerle çalışmalısınız. Aksi takdir de evinizdeki banyoda bulunan kirlilerin içine kadar yerleşmekten çekinmezler.

 Evde İlaçlama Konusunda Bazı Bilgiler

Başta ilaçlamada kullanılacak ilacın içinde ilaçlanan evin aile fertlerine zarar verecek kimyasallar bulunmadığına dikkat edilmelidir. Daha sonra ise doğru firmadan doğru teknikle yeteri kadar ilaç kullanılarak ilaçlama yapılmalıdır. Kesinlikle bizim gibi alanında uzman bir firmadan ilaçlama ve ilaç konusunda yardım istenmeden sırt pompasıyla hiç bir önlem alınmadan ev ilaçlama yapılmamalıdır.

Eğer böyle bir yol izlenirse ben bu işi kendim yaparım gibi cümlelerin sonu kullandığınız ilaçlar ya da yanlış yöntemler yüzünden zehirlenmeyle bitebilir. Sağlık açısından işe büyük sorunlar çıkartabilir. Bu konuda en güvenilir hizmeti firmamız vermektedir. Evinizi ilaçlamadan önce sizi bilgilendirmekte ve ilaçlama yapmadan önce  bütün  tedbirleri alarak ilaçlama yapmaktadır.

 Ev İlaçlama Nasıl  Yapılır?

Öncelikle  firmamızla iletişime geçmeniz ve böcek hakkında firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir. Firmamız öncelikle  böceğin ne tür bir böcek olduğunu belirler daha sonra   bu böceği yok edebilecek ilacı belirler. Evinize gelir ve bütün önlemleri alır nasıl bir ilaçlama yolu izleyeceğini belirler.
Sonrasında ise ev ilaçlama yöntemlerinden sıkça kullanılan sıvı yöntemi ile ilaçlama işlemine geçer.

Sıvı  ilaçlama yöntemi sayesinde evinizde toz halinde ilaç kalıntısı oluşmaz, ayrıca buhar yönteminde kullanarak evinizin en ücra köşelerinde ilaçlanmasını da sağlar. Böylece firmamız sayesinde doğru  teknikle doğru  ilaç bir araya gelir ve böcekler gider. Ev ilaçlama ile ilgili bilgi almak için firmamıza başvurmalısınız.